Linde Werdelin Oktopus II Double Date Reside Obrázky

Napsal Robert-Jan Bröer na Mar deset, 2014Tags :. Double Date, Oktopus IIAS slíbil, přinášíme vám fotografie z vašeho nového Linde Werdelin Oktopus II Double Date hodinky V průběhu 1. našich zpočátku událostí v Baselworldu jsme se setkali s Morten Linde a Jorn Werdelin a trvalo nějakou dobu, budete střílet fotky z jejich nového Oktopus II.

Stručně řečeno, jsme ohromeni tímto novým stylem sportovní replika falešný hodinky s typickým designem LW a však tak výrazný od jejich předchozího Oktopus potápěče dívat. Podrobnosti jsme uvedené v našem Oktopus II oznámení blogu byl dokonce lepší než ve skutečném životě, stejně jako Oktopus kolem ciferníku, replik hodinky logo zahrnující 7 a osm hodin hodin značku a 9, 3 a šest o'clock číslice. Nahoře vidíte Rose Gold / model titanu, které by mohly prodávat za 18 500 CHF a může být omezeno pouze 88 kusů. Dobrý detail jsme se zmínil v našem oznámení mohou být ryté Oktopus v rámci koruny .

Stejně jako číselníku, LW se rozhodl pro styl vašeho číselníku [a] koruny postrádající produkovat ústupky, pokud jde o umístění loga nebo značky název. Případ zpět na Oktopus II má tuto neuvěřitelnou rytina .. s Oktopus! Zdá se, podle našeho názoru skutečně hezky a jak jsme řekli těsně předtím, než jsme se docela dost tím, že vidí Průhledná případové zády v non-komplikací replik hodinek (společně s výjimkou někteří jistě).
Níže, uvidíte titan , verze s keramickým číselníkem a titanu DLCed nástroje přílohami ve tři hodiny a šest hodin [nebo jen "uši"], které mají žlutý pásek a odpovídající akcenty kolem ciferníku omezeno na 88 kusů, seznamy pro 9400. CHF. Daleko více dat, co se týká nového Oktopus II je obvykle objevena právě zde.
replik hodinek Breitling
Tagy: omega replik hodinek, falešné hodinky, replika hodinek, replika hodinek IWC, IWC replika